मकवानपुरमा काङ्ग्रेस सभापति सहित २१ जना माआेवादीमा प्रवेश

बागमती सन्देश

बागमती, मकवानपुर ।
मकवानपुरमा कङ्ग्रेस वडा सभापति सहित विभिन्न पार्टी परित्याग गरी २१ जना नेता  कार्यकर्ता नेकपा माआेवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन । हिजाे बागमती -३ स्थित जनतासँग माआेवादी विशेष रुपान्तरण अभियानलाई उदघाटन गर्दै अभियानका ३ नं. संयोजक तथा बामगती प्रदेश परिषद सदस्य कमान सिं पाख्रिनले उनिहरुलाई प्रवेश गराईएका हुन ।

यसरी पार्टी प्रवेश हुनेहरुमा नेपाली काँग्रेसका ३ नं. पुर्व सभापती विजय जिम्बा, ने. का. वडा सदस्य उम्मेदवार राम बहादुर माझी, काङ्ग्रेसबाट उमेश बोम्जन, प्रेम लोप्चन, पन्चलाल लोप्चन, विज्ञान माझी र नेकपा एमालेबाट, अकल बहादुर स्याङ्तान, शन्देश गोले, कमल माझी, हिरालाल घलान, मङगल बहादुर जिम्बा, जित बहादुर योन्जन, बुद्धि बहादुर जिम्बा लगायत २१ जना रहेका छन ।

पार्टी प्रवेश गराउदै यस अभियानका संयाेजक एवम् बागमती प्रदेश परिषद सदस्य कमान सिं पाख्रिनले जनतासंग माओवादी विशेष रुपान्तरण अभियानलाई सघाउन माओवादी पार्टीमा आबद्ध हुन आउनु भएका नव प्रवेशीहरुलाई स्वागत तथा बधाई दिनुभएकाे थियाे ।

बागमती सन्देशकाे
तपाईहरुकाे याे अभियान केका लागि ?
भन्ने प्रश्नमा अभियानका संयाेजक एवम् बागमती प्रदेश परिषद सदस्य पाख्रिन भन्नुहुन्छ :
– जनसम्बन्ध र जन विश्वास बढाउन,  सरकारले चलाइएको तस्कर र भ्रष्टाचार विरुद्धको अभियानलाई सघाउ पुर्याउन, जनतामा नयाँ सम्बन्ध र विश्वास बढाउन, सामाजिक कार्यहरूमा आकर्षण गराई जनतासँग नयाँ सम्बन्ध कायम गराउनका लागि हाे याे हाम्राे अभियान ।

जनजनमा माओवादी घरघरमा माओवादी भन्ने मुल नाराका साथ जनतासंग माओवादी विशेष रुपान्तरण अभियान पार्टीलाई सुदृढीकरण गराउन, शिक्षा , स्वास्थ्य , कृषि उत्पादन सम्बन्धमा अन्तरक्रिया गराउन र प्रगतिशील बामपंथी ,बुद्धिजीवीहरुसंग अन्तरक्रिया गराउन याे अभियान सञ्चालन गरिएकाे पाख्रिनले वताउनुभएकाे थियाे ।

३ नम्बर वडा कमिटी अध्यक्ष वीर बहादुर थिङकाे सभाध्यक्षता एवम् माओवादी केन्द्र बागमती प्रदेश परिषद सदस्य कमान सिं पाख्रीनकाे प्रमुख आतिथ्यता रहेकाे कार्यक्रममा माओवादी केन्द्र बागमती गाउँ कमिटी उपाध्यक्ष बल बहादुर पाख्रिनकाे विशेष अातिथ्यता रहेकाे थियाे ।कार्यक्रम पार्टी वडा सचिब अभिषेक मोक्तानले सञ्चालन गर्नुभएकाे थियाे भने  गाउँ कमिटी सदस्य भगवती माझी, रतन बहादुर बज्यु,  तुल बहादुर मोक्तान, अ.ने.रा.स्ववियु(क्रान्तिकारी )जिल्ला उपाध्यक्ष रोजल तामाङ, वाईसिएल गाउँ कमिटी सदस्य दर्शन पाख्रिन,ए.शिक्षक संगठन बागमती गा.पा.सदस्य पेमा दोर्जे थिङ,अ.ने.म.संघ ३ नं. वडा अध्यक्ष रश्मि पाख्रिन लगायतको उपस्थिति रहेकाे थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *