हेटौडाको राताेमाटेबाट पटका र कपडा बरामद

मकवानपुर प्रहरीले हेटौंडाकाे राताेमाटेबाट पटका र कपडा बरामद गरेको छ ।

हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नं.१५ रातोमाटे स्थित पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत वीरगञ्जतर्फबाट हेटौँडातर्फ आउँदै गरेको ना.४ ख ३८९८ नम्बरको ट्याङ्कर र ना.४ ख ६०३१ नम्बरको बसलाई जाँच गर्दा पटका र कपडा बरामद गरेको बागमती प्रदेश प्रहरी कार्यालय हेटौंडाले जनाएको छ ।  

प्रदेश प्रहरी कार्यालयका अनुसार कात्तिक १२ गते बेलुका प्रहरी चौकी राताेमाटेकाे टोलीले ना.४ ख ३८९८ नम्बरको ट्याङ्करबाट बिभिन्न किसिमका –१६ प्याकेट पटका (१५५ पिस) बरामद गरिएको हाे । यसैगरी ना.४ ख ६०३१ नं.को बसबाट उनीको कुर्ता २६ पिस, कटनको कुर्ता सुरुवाल–२ पिस, साडी १५ पिस फेला पारी बरामद गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार बरामद गरिएकाे कपडा ६९ हजार रुपैयाँ बराबरको रहेकाे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *