झुरझुरेमा सडक दुर्घट्ना हुँदा एक बालिका घाईते

आशिष बल
बागमती सन्देश,
मकवानपुर, २२ अशाेज 

मदन भण्डारी राजमार्ग अन्तर्गत बागमती गाउँपालिका ४ झुरझुरे स्थित आज सोमबार सडक दुर्घटना हुँदा एक बालिका घाईते भएकी छिन । सिन्धुली देखि हेटौंडा तर्फ जाँदै गरेको ना ६ च ११६४ नम्बरको बोलेरोले ठक्कर दिँदा झुरझुरेकी ६ बर्षिय रितु गाेले घाईते भएको हाे ।


घाइतेको बायाँ खुट्टामा गम्भीर चोट लागेको प्रहरी चाैकी झुरझुरेका इन्चार्ज राधाकृष्ण कार्कीले बताउनु भयो ।

घाईतेलाई स्थानीय सान्भी पोलिक्लिनिकमा प्राथमिक उपचार पश्चात हेटौंडा स्थित सन्चो हस्पिटलमा रिफर गरिएको छ । बिरामीको बायाँ खुटाको सर्जरी गर्नुपर्ने र मासु समेत भर्नुपर्ने भएकोले हेटौंडा लगिएको बालिकाकी काका बिजय गोलेले जानकारी दिएको छ । घाईतेकाे वुबा विजय गाेले वैदेशिक राेजगारीमा हुनुहुन्छ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *