नेपाल महिला संघ नेपाली काङ्ग्रेस बागमतीमा तिज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न,

मकवानपुर, भाद्र २७ ,
बागमती गाउपालिका-७ स्थित नेपाल महिला संघ नेपाली काङ्ग्रेस बागमती ले तिज बिशेष शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको छ! नेपाली काङ्ग्रेस आवद्ध नेपाल महिला संघ बागमती ले तिज कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो! कार्यक्रम नेपाल महिला संघ जिल्ला सचिव निलम देवकोटाको प्रमुख आतिथ्य र समीक्षा बिकको अध्यक्षतामा भएको र , उक्त कार्यक्रमा अतिथिहरु, शङ्कर पराजुली,डम्बर बिक, दिल्ली प्रसाद घोरासाइनी ,चोक बहादुर ठाडा ,मिरा स्याङ्तान, सर्मिला श्रेष्ठ लगाएको उपस्थितिमा कार्यक्रम भएको हो! प्रमुख वक्ता निलम देवकोटा ले आफ्नो मन्तव्य राख्दै, नेपाली काङ्ग्रेस प्रजातान्त्रिक शक्तिको मुख्य पार्टी रहेको, देशको व्यवस्था परिवर्तनको लागि हाम्रो भुमिका अहम रहेको र महिला अधिकारको लागि नेपाली काङ्ग्रेस सदैव एक्यवद्धता रहेको बताउनु भयो! त्यसै गरि सुनिता पुलामिले आफ्नो मन्तव्य राख्दै ,यो महिलाहरुको दुखसुख र भावना साटासाट गर्ने अति महत्त्वपूर्ण पर्व भएको र महिलाहरुलाई एकताको सुत्रमा ल्याउन समेत यस पर्वको अहम भुमिका रहेको बताउनु भयो! नेपाल महिला संघ बागमतीको तिज विशेष शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सीता घिमिरेले संचालन गरेको थियो, भने कार्यक्रम सोचे भन्दा भव्यताका साथ सम्पन्न भएको,नेपाली काङ्ग्रेस क्षेत्रीय सचिव शङ्कर पराजुलीले बताउनु भयो!

प्रतिक्रिया दिनुहोस्: