अनेम संघ क्रान्तिकारी बागमतीले मनायो तिज बिशेष कार्यक्रम,

मकवानपुर,भाद्र २७, बागमती गाउपालिका-४ झुरझुरेमा हरितालिका तिज विशेष कार्य्रक्रम सम्पन्न भएको छ| अखिल नेपाल महिला संघ क्रान्तिकारी बागमती गाउकमिटीको आयोजनामा नेपाली महिलाहरुको महान चाड तिज विशेष शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम भएको हो| कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि नेकपा माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय सदस्य बिस्नु प्रसाद सापकोटा ( जुगल) विशिष्ट अतिथिमा अनेम संघ केन्द्रीय सदस्य,लक्ष्मी पाख्रीन( डोल्मा), अथितिहरु, लक्ष्मी माझि( कृपा),सुनिता खड्का,ज्ञानसागर भोलन,अरूण बल,रहर सिंग थिंग,बकैया गाउपालिका अनेम संघ क्रान्तिकारी अध्यक्ष,लक्ष्मी सिलवाल, लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो बागमती गाउपालिका सबै वडाहरुबाट महिलाहरुको उल्लेखनीय उपस्थिती रहेको थियो | कार्यक्रमको अध्यक्षता सर्मिला माझी र कार्यक्रम कृपा पाख्रीनले संचालन गरेको थियो| कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि सापकोटाले आफ्नो मन्तव्य राख्दै, महिलाहरुको अधिकारको लागि लड्ने एक मात्रा पार्टी माओवादी हो, अब हरेक महिलाहरुले आफ्नो अधिकारको लागी एक भएर लाग्न निर्देशन समेत गर्नु भयो| महिला अधिकार बारे प्रष्ट पार्दै कार्यक्रमका अध्यक्षता गर्नुभएको सर्मिला माझीले तिज बिशेष शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रमको समापन गरेको छ!

प्रतिक्रिया दिनुहोस्: