नेकपा माओवादी केन्द्रको समीक्षा बैठक सम्पन्न

नेकपा माओवादी केन्द्र बागमती गाउकमिटी तथा सबै वडाको अभियान कमान्डर सह-कमान्डरहरुको उपस्थितिमा अभियान बारे समिक्षा बैठक आज सम्पन्न भएको हो!नेकपा माओवादी केन्द्र बागमती गाउकमितीको अध्यक्ष अरूण बल को अध्यक्षतामा बैठक भएको हो! बैठकमा नेकपा माओवादी केन्द्रको केन्द्रीय सदस्य तथा प्रेस सेन्टर नेपालको केन्द्रीय अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद सापकोटाको प्रमुख आतिथ्यतामा बैठक रहेको थियो !अन्य अथितिहरु, मकवानपुर जिल्ला संयोजक सर्केश घलान,प्रदेश कमीटी सदस्य लक्ष्मी पाख्रीन,कमान सिंग पाख्रीन, सुनिता खड्का गोले, जिसस दन्त लाल माझि, जनक बहादुर पहरी, बिमल थीङ लगाएत उपस्थितिमा १६ गते देखि चल्दै गरेको तिन महिने अभियान अन्तर्गत जनता संग माओवादी बिशेष रुपान्तरण कार्यक्रमहरु वडा वडामा के कसरी चलिरहेको,केकस्ता अप्ठ्याराहरु अईपरे,जनताका जना गुनासोहरु बारे, बृहत छलफल गर्दै,वडा वडाको रिपोर्ट गर्दै कमाण्डरहरुले यो अभियान निकै प्रभावकारी हुने र जनताहरु निकै आकर्षित भएको निर्कर्ष सहित, आगामी दिनका भावी योजना बारे प्रमुख अथिति बिष्णु प्रसाद सापकोटा ले आफ्नो मन्तव्य राख्दै,कार्यक्रमका अध्यक्ष अरूण बल ले समीक्षात्मक बैठक समापन भएको घोषणा गरेको,कार्यक्रम संचालक तथा सचिव  रहर सिंग थिङ् ले जानकारी दिनुभएको छ|

प्रतिक्रिया दिनुहोस्: