बागमतीमा अनेम संघ क्रान्तिकारिको पुर्ण बैठक सम्पन्न,

नेकपा माओवादी केन्द्रको जनता संग
विशेष रुपान्तरण अभियान अन्तर्गत ,नेकपा माओवादी केन्द्रको साहयक सङ्गठन बागमती अनेम संघ क्रान्तिकारी गाउकमीटीको पूर्ण बैठक सम्पन्न भएको छ ।
बागमती अनेम संघ क्रान्तिकारी गाउँकमिटी अध्यक्ष सर्मिला माझी झर्नाको अध्यक्षतामा आज बैठक भएको हो ।
बैठकमा प्रमुख अतिथि नेकपा माओवादी केन्द्रको प्रदेश सदस्य तथा अनेम संघ क्रान्तिकारी केन्द्रिय सदस्य लक्ष्मी पाख्रीन, अतिथिहरु,पार्टी प्रदेश कमीटी सदस्य तथा अनेम संघ क्रान्तिकारी बागमती इन्चार्ज सुनिता खड्का गोले ,बागमती पार्टी अध्यक्ष अरुण बल, सचीव रहर सिङ थिङ, अनेम संघ जिल्ला सदस्य भगवती माझी, हरिमाया पाख्रीन लगाएतका अतिथिहरुको उपस्थितिमा बैठक भएको हो! बैठकमा प्रमुख अतिथि अनेम संघ क्रान्तीकारिको केन्द्रीय सदस्य लक्ष्मी पाख्रीनले पार्टी निर्देश तथा वर्तमान सरकारले गरेको राम्रो कामहरु बारे जानकारी गराउनु भयाे ।
बैठकले जनता संग माओवादीको विशेष रुपान्तरण अभियान अन्तर्गत सबै वडामा पार्टी लाई सहयोग गर्न कमान्डर र सहकमान्डर तोक्दै पुर्ण बैठक सम्पन्न भएको अनेम संघ क्रान्तीकारि बागमती गाउकमीटी अध्यक्ष सर्मिला माझी झर्नाले जानकारी गरेको छ|

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *