बागमती-२ मा आगोलागी बाट घर जलेर नष्ट,

मकवानपुर, बागमती गाउपालिका स्थित कालिखोलामा आईते सिङस्याङ्तानको घर जलेर नष्ट भएको ! हिजो अर्थात् १२ गते दिउसो १२:०० बजेतिर कालिदमार सामुदायिक वनमा लागेको आगोको ससानो झिल्को हावाले घरमाथि पर्दा घर  नै जलेर नष्ट भएको , निर्वाचित जनप्रतिनिधि राजु तितुङ लामाले जानकारी दिनु भयो!
घर जलेर नगद लाख ४० हजार, वस्तुभाउ, अन्नपानी र घर सहित गरि रु १५ लाख बराबर को क्षती भएको पुलिस प्रशासन र वनकार्यालयको प्रतिवेदनमा मुचुल्का रहेको ! घर जले सङ्गै स्याङ्तानको परिवार तिर्पाल टाङ्गेर बारिमा वास बसिरहेको  ,

भने आज स्थानिय सरकार , रेडक्रस शाखा फापरबारी , पुलिस प्रशासन मिलि वास व्यवस्थापन गर्न लागीपरेको , वडा अध्यक्ष जनक बहादुर पहरी जानकारी गराउनु भयो! साथै  सहयोगको लागी सबैमा पिडित स्याङ्तानले अनुरोध समेत गर्नुभएको छ! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *